Ivory

IVORY  – kolektyvas iš Baltarusijos, kuriantis ir grojantis  Sympho-Heavy-metal. Įsikūrė net 2008 metais vokalisto  Sergėjaus Butovskio  ir klavišininko Dmitrijaus Černiševskio pastangomis.  Pradžioje kolektyvas kūrė ir grojo kiek „apsunkintą“ tačiau klasikinį Hard Rock stilių papuoštą „progresive“ elementais. Tačiau 2012 metais dėl muzikinio charakterio nesutarimų keičiasi dalinė grupės sudėtis ir pasirenkama sudėtingesnės oranžuotės muzika  tai simfo heavy metal ir programinio power grynuolis, kuris po 3 metų sunkaus bet atkaklaus darbo davė pirmuosius vaisius,tai singlas  „Ulisses“ . O  gruodyje metų pabaigai pristatomas ir pilno formato albumas „Pietinis kryžius“.  Tai konceptuali  trilogija apie kapitono Roberto Skoto ekspedicijos su tragiška baigtimi, į pietinį žemės polių „Terra Nova“ išleista skaitmeniniame formate 2 kalbomis rusų ir anglų. Prie jo meninio apipavidalinimo triūsė vokiečių dailininkas ir dizaineris Stefan Heilemann, kūręs tokioms grupėms kaip  Nightwish, Kamelot, Rhapsody, Epica, Lindemann, Pain ir t.t. Diskas išleistas 2016 m Italijoje Rock Shots records.

Grupė turi ir gana neblogą koncertinę patirtį. IVORY – dalyvavus begalėje festivalių ir konkursų, Finalinis nacionalinis turas Global Battle of the Bands (2013), prizininkai tarptautinio festivalio „X-Star“ (2015) Breste. Gimtinėje grupė yra vienoje scenoje grojusi su „Epidemija“, „Juodas Obeliskas“, „Marvin“, Leprous (Norvegija) ir DreamTheater (JAV).
2016 metais koncertuota Lenkijoje Čekijoje ir Latvijoje.

Parašykite komentarą

Copyright © Bobų vasara 2017

[sc_embed_player loops="no" autoplay="false" fileurl="https://bobuvasarafestivalis.lt/wp-content/uploads/2017/06/saukinys.mp3"]